Twilio (8.x-3.0-alpha17) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Message
fil: Mensahe

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: To
fil: Para kay

en: From
fil: Mula kay
