Twilio (8.x-3.0-alpha17) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Body
is: Skrokkur

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Message
is: Boð

en: Required
is: Kravd

en: Settings
is: Setingar

en: Time
is: Tíð

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: Optional
is: Møgulig

en: About
is: Um
