Twilio (8.x-3.0-alpha17) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Message
gl: Mensaxe

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Settings
gl: Axustes

en: Time
gl: Hora

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Optional
gl: Opcional

en: Phone number
gl: Número de teléfono

en: Country code
gl: Código de país

en: About
gl: Información
