Twilio (8.x-3.0-alpha17) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Message
gu: સંદેશ

en: Required
gu: જરૂરી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Time
gu: સમય

en: Optional
gu: વૈકલ્પિક

en: About
gu: વિશે
