Twilio (8.x-3.0-alpha17) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Message
hi: संदेश

en: Required
hi: ज़रूरी

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Time
hi: समय

en: ID
hi: आईडी

en: To
hi: को

en: From
hi: से

en: Optional
hi: वैकल्पिक

en: About
hi: के बारे में
