Twilio (8.x-3.0-alpha17) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Message
hr: Poruka

en: Required
hr: Nužno

en: Settings
hr: Postavke

en: Time
hr: Vrijeme

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Optional
hr: Prouvoljno

en: About
hr: Opis
