Twilio (8.x-3.0-alpha17) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Message
is: Skilaboð

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: Settings
is: Stillingar

en: Time
is: Tími

en: ID
is: Kenni

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: Optional
is: Valkvætt

en: Phone number
is: Símanúmer

en: Country code
is: Landnúmer

en: About
is: Um
