Twilio (8.x-3.0-alpha17) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Time
ka: დრო

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან
