Twilio (8.x-3.0-alpha17) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Message
ku: پەیام

en: Required
ku: پێویستە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Time
ku: کات

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Optional
ku: ئارەزوومەندانە

en: About
ku: دەربارە
