Twilio (8.x-3.0-alpha17) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Required
ml: അത്യന്താപേക്ഷിതം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Time
ml: സമയം
