Twilio (8.x-3.0-alpha17) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Message
mr: संदेश

en: Required
mr: आवश्यक

en: Settings
mr: संरचना

en: Time
mr: वेळ

en: ID
mr: आय डी

en: To
mr: प्रति:

en: From
mr: कडून

en: Optional
mr: पर्यायी
