Twilio (8.x-3.0-alpha17) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Message
ne: सन्देश

en: Required
ne: आवश्यक

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Time
ne: समय

en: ID
ne: परिचय

en: To
ne: लाई

en: Optional
ne: ऐच्छिक

en: About
ne: बारेमा
