Twilio (8.x-3.0-alpha17) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Message
nn: Melding

en: Required
nn: Påkrevd

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Time
nn: Tid

en: To
nn: Til

en: From
nn: Frå

en: Optional
nn: Valfri
