Twilio (8.x-3.0-alpha17) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Message
sl: Sporočilo

en: Required
sl: Obvezno

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Time
sl: Čas

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Optional
sl: Neobvezno

en: About
sl: O modulu
