Twilio (8.x-3.0-alpha17) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Message
sq: Mesazhi

en: Required
sq: Kërkohet

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Time
sq: Ora

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Optional
sq: Me dëshirë

en: About
sq: Informacione
