Twilio (8.x-3.0-alpha17) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Message
sv: Meddelande

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Time
sv: Tid

en: To
sv: Till

en: From
sv: Från

en: Optional
sv: Valfritt

en: Phone number
sv: Telefonnummer

en: Country code
sv: Landskod

en: About
sv: Om
