Twilio (8.x-3.0-alpha17) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Message
ta: செய்தி

en: Required
ta: தேவை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Time
ta: நேரம்

en: To
ta: பெறுநர்

en: From
ta: அனுப்புநர்

en: Optional
ta: விருப்புரிமை

en: About
ta: பற்றி
