Twilio (8.x-3.0-alpha17) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Message
te: సందేశం

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: Settings
te: అమరికలు

en: Time
te: సమయం

en: To
te: ఎవరికి

en: From
te: నుండి

en: Optional
te: ఐచ్చికం

en: About
te: గురించి
