Twilio (8.x-3.0-alpha17) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Time
hy: Ժամանակ

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից
