Twilio (8.x-3.0-alpha16) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Disabled
it: Disattivato

en: Message
it: Messaggio

en: Required
it: Obbligatorio

en: Settings
it: Impostazioni

en: Time
it: Data e ora

en: To
it: A

en: From
it: Da

en: Optional
it: Opzionale

en: Phone number
it: Telefono

en: Country code
it: Prefisso internazionale

en: About
it: Informazioni
