Twitter API Block (3.0.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Search
eu: Bilatu

en: Options
eu: Aukerak

en: Recent
eu: Berriki erabiliak
