Twitter API Block (3.0.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Language
kk: Тіл

en: Search
kk: Іздестіру

en: Twitter
kk: Твиттер
