Twitter API Block (3.0.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Username
lt: Nario vardas

en: Language
lt: Kalba

en: Search
lt: Paieška

en: Options
lt: Nustatymai
