Twitter API Block (3.0.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Language
ka: ენა

en: Search
ka: ძიება

en: Options
ka: პარამეტრები
