Twitter API Block (3.0.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Language
uk: Мова

en: Search
uk: Пошук

en: Options
uk: Опції

en: Recent
uk: Останні

en: Popular
uk: Найпопулярніше

en: Twitter
uk: Твітер

en: mixed
uk: змішані
