Twitter API Block (4.0.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Search
ar: بحث

en: Display
ar: العرض

en: Options
ar: الخيارات

en: Sort order
ar: الترتيب

en: Cache
ar: ذاكرة التخزين المؤقت

en: Raw
ar: سطر
