Twitter API Block (4.0.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Search
et: Otsing

en: Display
et: Kuva

en: Options
et: Valikud

en: Sort order
et: Sorteerimise suund

en: Cache
et: Vahemälu

en: Embed
et: Manus
