Twitter API Block (4.0.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Search
gl: Buscar

en: Display
gl: Visualización

en: Options
gl: Opcións

en: Sort order
gl: Orde predeterminada

en: Cache
gl: Caché

en: Embed
gl: Incrustar
