Twitter API Block (4.0.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Search
ru: Поиск

en: Display
ru: Отображение

en: Options
ru: Настройки

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Sort order
ru: Порядок сортировки

en: Cache
ru: Кэш

en: Application
ru: Приложение

en: Raw
ru: Без обработки

en: Embed
ru: Вставить

en: Access token
ru: Ключ доступа

en: Client Secret
ru: Пароль клиента
