Twitter API (v2) Block (4.0.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Options
el: Επιλογές

en: Sort order
el: Σειρά ταξινόμησης

en: Cache
el: Λανθάνουσα μνήμη
