Twitter API (v2) Block (4.0.2) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Search
ca: Cerca

en: Display
ca: Visualització

en: Options
ca: Opcions

en: Sort order
ca: Ordre de classificació

en: Cache
ca: Memòria cau

en: Application
ca: Aplicació

en: Raw
ca: Cru

en: Embed
ca: Incrustra
