Twitter API (v2) Block (4.0.2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Search
id: Pencarian

en: Display
id: Tampilan

en: Options
id: Opsi

en: Client ID
id: ID Klien

en: Sort order
id: Urutan sortir

en: Cache
id: Tembolokan

en: Embed
id: Lekatkan
