Twitter API (v2) Block (4.0.2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Search
oc: Recercar

en: Display
oc: Afichatge

en: Options
oc: Opcions

en: Sort order
oc: Òrdre de triada

en: Embed
oc: Integrat
