Twitter API (v2) Block (4.0.2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Display
sk: Zobraziť

en: Options
sk: Nastavenia

en: Sort order
sk: Zoradenie

en: Cache
sk: Vyrovnávacia pamäť

en: Embed
sk: Vložiť
