Twitter API (v2) Block (4.0.4) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Search
az: Axtarış

en: Display
az: Monitor

en: Options
az: Seçimlər

en: Sort order
az: Sırala

en: Cache
az: Keş

en: Embed
az: Yerləşdirin
