Twitter API (v2) Block (4.0.4) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Search
fr: Rechercher

en: Display
fr: Affichage

en: Client ID
fr: Identifiant (ID) de client

en: Sort order
fr: Ordre de tri

en: Raw
fr: Brut

en: Embed
fr: Intégré

en: Access token
fr: Jeton d'accès

en: Twitter search
fr: Recherche Twitter
