Twitter API (v2) Block (4.0.4) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Search
is: Leit

en: Display
is: Sýna

en: Options
is: Möguleikar

en: Sort order
is: Röðun

en: Cache
is: Flýtiminni
