Twitter API (v2) Block (4.0.4) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Search
ro: Căutare

en: Display
ro: Afișaj

en: Options
ro: Opţiuni

en: Sort order
ro: Ordine de sortare

en: Embed
ro: Încorporat

en: Client Secret
ro: Secretul clientului
