Twitter API (v2) Block (4.0.4) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Search
uk: Пошук

en: Display
uk: Показ

en: Options
uk: Опції

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Sort order
uk: Впорядкування

en: Cache
uk: Кеш

en: Application
uk: Програма

en: Raw
uk: Raw (без обробки)

en: Twitter
uk: Твітер

en: Embed
uk: Вбудоване

en: Access token
uk: Токен доступу

en: Client Secret
uk: Пароль клієнта

en: Client secret
uk: Пароль клієнта
