Twitter API (v2) Block (4.0.5) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Search
de: Suche

en: Display
de: Anzeige

en: Options
de: Optionen

en: Client ID
de: Client-ID

en: Sort order
de: Sortierreihenfolge

en: Application
de: Anwendung

en: Raw
de: Rohdaten

en: Embed
de: Einbetten

en: Access token
de: Zugriffs-Token

en: Client secret
de: Client-Geheimnis

en: Twitter application not connected.
de: Twitter-Anwendung nicht verbunden.

en: Please review credentials.
de: Bitte überprüfen Sie die Anmeldedaten.
