Twitter API (v2) Block (4.0.2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Search
lt: Paieška

en: Display
lt: Rodymas

en: Options
lt: Nustatymai

en: Sort order
lt: Rikiavimo tvarka

en: Cache
lt: Podėlis

en: Raw
lt: Paprastas
