Twitter API Block (8.x-2.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Content
id: Konten

en: Username
id: Nama pengguna

en: Language
id: Bahasa

en: Options
id: Opsi

en: Recent
id: Terbaru

en: Popular
id: Populer
