Twitter API Block (8.x-2.0) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Content
no: Innhold

en: Username
no: Brukernavn

en: Language
no: Språk

en: Options
no: Valg

en: Recent
no: Seneste

en: Popular
no: Populær
