Twitter API Block (8.x-2.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Language
ru: Язык

en: Options
ru: Настройки

en: Recent
ru: Последний

en: Popular
ru: Популярные обсуждения
