Twitter API (v2) Block (8.x-2.3) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Username
it: Nome utente

en: Language
it: Lingua

en: Options
it: Opzioni

en: Recent
it: Recente
