Twitter API (v2) Block (8.x-2.3) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Language
pt: Idioma

en: Options
pt: Opções

en: Recent
pt: Recente
