Twitter API Block (8.x-2.4) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Language
ar: اللغة

en: Search
ar: بحث

en: Options
ar: الخيارات
