Twitter API Block (8.x-2.4) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Language
cy: Iaith

en: Search
cy: Chwilio

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Recent
cy: Diweddar

en: Popular
cy: Poblogaidd
