Twitter API Block (8.x-2.4) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Username
de: Benutzername

en: Language
de: Sprache

en: Search
de: Suche

en: Options
de: Optionen

en: Recent
de: Neueste

en: Popular
de: Beliebt

en: mixed
de: gemischt
