Twitter API Block (8.x-2.4) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Language
el: Γλώσσα

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Options
el: Επιλογές

en: Recent
el: Πρόσφατο
